Haber

Başkan Altay, Konya’da Ağırlanan Depremzedelerle Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, deprem bölgelerinden Konya’ya gelerek Mesnevi ve Kimya Hatun yurtlarında ağırlanan depremzedelerle toplantıya geldi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’da ağırlanan depremzede ailelerini yurtlarında ziyaret etti.

Kahramanmaraş’taki depremlerle Türkiye’nin son yüzyılın en büyük felaketlerinden birini yaşadığını belirten Önder Altay, 6 Şubat’tan bu yana depremden etkilenen kentlerde, özellikle de depremden etkilenen kentlerde hayatın normale dönmesi için birlikte çalıştıklarını kaydetti. Hatay.

Depremin ardından Konya’nın çeşitli illerinden binlerce depremzedeyi en keyifli şekilde ağırlamaya çalıştıklarını belirten Başkan Altay, “Deprem bölgesinden ilimize gelen misafirlerimizi Mesnevi ve Kimya Hatun’da konaklayarak ziyaret ettik. yurtlar. Onların rahat etmesi için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu zor günlerden güçlenerek çıkacağımıza inancım tamdır. Ortak duamız; Allah devletimize zarar vermesin” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

camliderehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu