Haber

Başkan Deveciler Muhtarlarla Buluştu

Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, Garnizon Komutanı Topçu Binbaşı Yusuf Kaya, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Cumhuriyet Başsavcısı Turgay Osman Taş, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Erhan Emre, BUBYO Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Muammer Bezirgan, İlçe Emniyet Müdürü Faik Karabaş, İlçe Jandarma Komutan Yardımcısı Serkan İrez, Cezaevi Jandarma Komutanı Üsteğmen Engin Demir, Burhaniye Belediyesi Amir Yardımcıları ve Burhaniye Belediyesi Birim Yöneticileri de katıldı.

Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, açılış konuşmasının başında şunları söyledi: “Öncelikle gözlerimizin önünde yaşanan katliama, çocuklara, kadınlara ve tüm sivillere Allah’tan rahmet diliyorum. paha biçilmez bir bedel karşılığında ölenler.” Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği’nin bir an önce müdahale ederek bu vahşete son vermesini istiyoruz. “İsrail’i kınıyorum ve bu savaşın bir an önce bitmesini umuyorum.” söz konusu.

Konuşmasına devam ederek, “Burhaniyemizde görev yapan muhtarları Demokrasimizin vazgeçilmez bir parçası olarak görüyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için muhtarlarımızın attığı özverili adımları destekliyor, hizmet sunmak için birlikte çalışıyoruz. “Halkımızın her türlü ihtiyacını tespit ederek mahallelerimizin gelişimine ve değişimine katkıda bulunan muhtarlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyorum.” söz konusu.

Kahvaltı etkinliğinin sonunda Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, kırsal ve merkez mahalle muhtarlarına özverili çalışmalarından dolayı ikramlarda bulunarak program sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu