Haber

Kastamonu TOKİ çekilişini CANLI İZLE! 2 Şubat TOKİ TV Kastamonu çekilişi İZLE! Kastamonu TOKİ çekilişi Full HD CANLI izleme linki!

Kastamonu TOKİ canlı çekiliş araması, 2 Şubat’ta yapılacak çekiliş illerinin ortasında yer aldığı için arama motorlarında sıkça aranıyor. Projenin Kastamonu ayağı TOKİ toplu konut kapsamında başvuran kişiler tarafından da sıklıkla takip ediliyor. proje. İşte Kastamonu TOKİ çekilişi, CANLI İZLE! 2 Şubat TOKİ TV Kastamonu çekilişi İZLE! Kastamonu TOKİ çekilişi Full HD CANLI izleme linki!

KASTAMONU TOKİ KURA ÇİZİMİ CANLI İZLE

TOKİ sosyal konut projesi kapsamında gerçekleştirilecek olan projenin Kastamonu kurasını izlemek için Kastamonu TOKİ çekilişi canlı izle linkine ulaşabilir, yayını canlı izleyebilirsiniz.

KASTAMONU TOKİ KURA ÇİZİMİ CANLI İZLE LİNK

2023 KASTAMONU TOKİ KURA SONUÇLARINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Şırnak ve Ardahan illerinde ilk çekilişimizi 7 Kasım Pazartesi günü başlatıyoruz. Hayırlı olsun.” sözleriyle tarihi sürecin başladığını duyurdu. TOKİ Şırnak toplu konut düzenlemesi tamamlandı. TOKİ çekiliş sonuçları Toplu Konut İdaresi’nin internet sitesinden ve e-Devlet’ten sorgulanabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu